Przedszkole Montessori, to przestrzeń, w której podążamy za potrzebami rozwojowymi, intelektualnymi i emocjonalnymi każdego dziecka.

 

W Przedszkolu Montessori nie stosujemy kar, ani nagród, nie chwalimy i nie oceniamy – wspieramy wewnętrzną motywację każdego dziecka, dla którego najlepszym motorem do działania jest jego własny sukces.

 

Przedszkole Montessori, to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie samodzielne, niezależne i wolne – wspieramy rozwój samodyscypliny i samokontroli u każdego dziecka.

 

Przedszkole Montessori, to miejsce, w którym Twoje dziecko nauczy się samodzielności w otoczeniu i rozwinie wszystkie zmysły.

 

Przedszkole Montessori, to miejsce w którym Twoje dziecko zdobędzie wiedzę encyklopedyczną z geografii, astronomii, botaniki, zoologii i historii, nauczy się pisać i czytać w języku polskim i angielskim, pokocha arytmetykę i geometrię, rozwinie umiejętność koncentracji i krytycznego myślenia, nauczy się współpracy i efektywnej komunikacji społecznej.

 

Przedszkole Montessori, to bezpieczna i atrakcyjna przestrzeń, do której przyjmujemy nie tylko dziecko, ale całą Waszą Rodzinę.

 

Przedszkole Montessori, to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie szczęśliwe.