LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to przestrzeń, w której pielęgnujemy więź człowieka z przyrodą. 

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to przestrzeń, w której podążamy za potrzebami rozwojowymi, intelektualnymi i emocjonalnymi każdego dziecka.

 

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to przestrzeń bez kar, nagród, pochwał i ocen – wspieramy wewnętrzną motywację każdego dziecka, dla którego najlepszym motorem do działania jest jego własny sukces.

 

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to miejsce, w którym dzięki ośmiu godzinom na świeżym powietrzu dzieci każdego dnia mają zapewnioną potrzebną im dużą dawkę ruchu oraz mnóstwo okazji do nauki, zabawy i rozwoju.

 

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to miejsce, w którym Twoje dziecko nauczy się samodzielności w otoczeniu i rozwinie wszystkie zmysły.

 

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to miejsce, w którym Twoje dziecko zdobędzie wiedzę encyklopedyczną z geografii, astronomii, botaniki, zoologii i historii, nauczy się pisać i czytać, pokocha arytmetykę i geometrię, rozwinie umiejętność koncentracji i krytycznego myślenia, nauczy się współpracy i efektywnej komunikacji społecznej.

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to miejsce, w którym Twoje dziecko zbuduje pewność siebie, rozwinie odwagę i samodzielność, a także wzmocni układ odpornościowy organizmu, wykształci funkcje motoryczne, prawidłową postawę ciała i koordynację wzrokowo-ruchową.

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to promocja zdrowego trybu życia, kreatywnego ruchu, śpiewu, śmiechu, życzliwości, elastyczności, pozytywnego myślenia, uważności, prostoty, empatii, wdzięczności, hojności i szacunku do całego świata.

 

Przedszkole Montessori to bezpieczna i atrakcyjna przestrzeń, do której przyjmujemy nie tylko dziecko, ale całą Waszą Rodzinę.

 

LEŚNA GRUPA Przedszkola Montessori to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie szczęśliwe.