KLIKNIJ SERCE

rozwoju osobistego dla nauczycieli i rodziców

komunikacja empatyczna w domu

Włocławek

udział w programie zapewnia każdemu uczestnikowi:

 

  • 16-godzinne warsztaty doskonalące dla pracowników systemu wspomagania pracy szkoły, którzy poznając narzędzia empatycznej komunikacji przyczynią się do zmiany sposobu komunikacji nauczycieli, rodziców i uczniów w placówkach i szkołach we Włocławku - miejsce prowadzenia warsztatów - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi - Montessori Shule we Włocławku.

  • 8-godzin praktyk w Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi - Montessori Schule we Włocławku, w której nauczyciele na codzień stosują empatyczną komunikację.

  • Dostępu do zamkniętej grupy dyskusyjnej dla uczestników programu, która stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń i uzyskania wsparcia w społeczności ludzi, którzy pracują nad sobą i praktykują empatyczną komunikację.

  • 2-dniową konferencję metodyczną dla pracowników systemu wspomagania pracy szkoły, podczas której zdobędą wiedzę i umiejętności efektywnego wspierania nauczycieli w procesie zmiany sposobu komunikacji w szkole. 

  • Dostępu do filmu instruktażowego nagranego podczas realizacji programu, wspierającego umiejętne wykorzystanie poznanych przez uczestników narzędzi.

  • Zestaw narzędzi i materiałów dydaktycznych wspierających pracę z nauczycielami i rodzicami uczniów z placówek i szkół na terenie Włocławka.

Po zakończeniu programu każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestniczenia w bezpłatnych konsultacjach indywidualnych i grupowych z trenerami komunikacji empatycznej oraz poszerzania wiedzy podczas warsztatów doskonalących organizowanych cyklicznie w Europejskim Centrum Edukacji Montessori w Toruniu.