KLIKNIJ SERCE

rozwoju osobistego dla nauczycieli i rodziców

komunikacja empatyczna w szkole 

oferta

udział w programie zapewnia każdemu uczestnikowi:

 

  • 16-godzinne warsztaty doskonalące w 12-osobowej grupie nauczycieli, którzy poznając narzędzia empatycznej komunikacji przyczynią się do zmiany sposobu komunikacji nauczycieli, rodziców i uczniów w szkołach i placówkach oświatowych - miejsce prowadzenie warsztatów - Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Legnica, Lubin, Olsztyn, Poznań, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra.

  • 4-godziny praktyk w wybranej przez uczestnika placówce - Przedszkolu Montessori w Toruniu, Szkole Podstawowej Montessori w Toruniu, Liceum Ogólnokształcących REALIZACJA w Toruniu lub Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi Montessori Schule we Włocławku , w których nauczyciele na codzień stosują empatyczną komunikację.

  • Dostępu do zamkniętej grupy dyskusyjnej dla uczestników programu, która stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń i uzyskania wsparcia w społeczności ludzi, którzy pracują nad sobą i praktykują empatyczną komunikację.

  • Zestaw narzędzi i materiałów dydaktycznych wspierających pracę z uczniami i rodzicami.

  • Certyfikat ukończenia programu.

Po zakończeniu programu każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestniczenia w bezpłatnych konsultacjach indywidualnych i grupowych z trenerami komunikacji empatycznej oraz poszerzania wiedzy podczas warsztatów doskonalących organizowanych cyklicznie w Europejskim Centrum Edukacji Montessori w Toruniu.

Warsztaty doskonalące -  w ramach programu KLIKNIJ SERCE - odbywają się w weekendy (sobota i niedziela) w godz. 9:00-17:00 w 12 miastach w Polsce.

 

Praktyki odbywają się od poniedziałku do piątku przez cały rok szkolny.

Dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej uzyskasz po zakończeniu warsztatów.

 

Zestaw narzędzi i materiałów dydaktycznych otrzymasz po zakończeniu warsztatów. 

 

Termin warsztatów doskonalących zostanie ustalony z uczestnikami, którzy dokonali rejestracji w wybranym mieście. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w programie KLIKNIJ SERCE komunikacja empatyczna w szkole - zarejestruj się już dziś!

 

Po otrzymaniu pliku rejestracyjnego skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci dostępne terminy warsztatów doskonalących.

 

Twoje zgłoszenie do programu zostanie przyjęte, gdy wybierzesz jeden z proponowanych terminów warsztatów doskonalących i dokonasz opłaty. Koszt uczestnictwa w całym programie to 350 zł.