Oferta dla uczniów szkoł podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej? Szukasz zajęć dodatkowych, miejsca, w którym zdobyłbyś nowe umiejetności i doświadczenie? Chciałbyś nauczyć się zarządzać zasobami i podejmować realne decyzje gospodarcze? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu infomatyki, języka polskiego, matematyki, księgowości i marketingu? Chciałbyś poznać nowych ludzi i zbudować z nimi relacje oparte na szacunku i  zaufaniu?

Mamy dla Ciebie propozycję. Już od września możesz rozpocząć pracę w Bibliotece Montessori na stanowisku bibliotekarza. Raz w tygodniu, w wybranym przez Ciebie dniu, od 14:00 do 17:00 będziesz - obsługiwał czytelników biblioteki, wypożyczał im książki, przyjmował opłaty za korzystanie z biblioteki, wydawał dowody wpłaty, robił dzienne raporty kasowe, dzienne raporty wypożyczonych i przeterminowanych książek, wprowadzał nowe książki do systemy, przeprowadzał ankiety wśród czytelników, wspólnie z innymi bibliotekarzami będziesz podejmował decyzję dotyczącą zakupu nowych książek.

Praca w Bibliotece Montessori to nie tylko praktyczne lekcje z informatyki, matematyki, języka polskiego, ekonomii i marketingu, ale przede wszystkim przygotowanie do prawdziwego życia, w którym odpowiedzialność, systematyczność, współpraca, kreatywność, zdolność myślenia i przewidywania skutków własnych decyzji, zarządzanie zasobami i podejmowanie realnych decyzji gospodarczych, to umiejetności pożądane społecznie.

Udział w programie  jest bezpłatny, a liczba miejsc jest oganiczona. Jeżeli chcesz do nas dołaczyć zadzwoń 797 397 446