oferta dla czytelników

 

Twoje dziecko nie chodzi do przedszkola, czy szkoły? Chciałbyś by mimo to miało kontakt z innymi dziećmi, budowało nowe relacje oparte na szacunku i zaufaniu? Chciałbyś obudzić w swoim dziecku miłość do książek? Chciałbyś nauczyć swoje dziecko systematyczności i odpowiedzialności? Zapiszcie się do Biblioteki Montessori.

Książki z Biblioteki Montessori może wypożyczyć każdy, kto się do niej zapisze. Wystarczy przyjść do naszej biblioteki, wypełnić kartę zgłoszenia, a nasz montessoriański bibliotekarz przygotuje kartę czytelnika i już możecie korzystać z naszych zbiorów. Wypożyczamy jedną książkę na 7 dni, co da Wam mozliwość systematycznego odwiedzania nas. Opłata miesięczna za korzystanie z biblioteki to 1,14 zł . Każdy czytelnik uiszczający opłatę dostaje dowód wpłaty, a z uzyskanych przychodów nasi bibliotekarze kupują nowe książki, powiekszając ofertę czytelniczą. 

Nasi czytelnicy to przede wszystkim dzieci w wieku od 2,5 do 11 lat - uczniowie ze Szkoły Podstawowej Montessori, dzieci z Przedszkola Montessori, a także nasi montessoriańscy rodzice.